Staj Dosyası Örneği

Staj Dosyası Örneği

Meslek liselerinde öğrencilerin okulda edindikleri teorik bilgiyi sektörde uygulama yaparak tecrübe kazanmalarını amaçlayan İşletmelerde Beceri Eğitimi uygulaması meslek lisesi öğrencileri ve öğretmenleri için önemlidir. Öğrenciler staj uygulaması sırasında hazırladıkları iş dosyasından yıl sonunda belirli esaslara göre aldıkları not ile başarılı ya da başarısız olarak değerlendirme yapılır. İşletmelerde Beceri Eğitimi dersinden başarılı sayılmayanlar bir sonraki sene tekrar aynı dersi alırlar. Dersin kredisi 24’tür. 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu çerçevesinde 12. sınıflarda yapılan İşletmelerde Beceri Eğitimi Uygulamasına ait öğrenci tarafından tutulması gereken iş dosyası ve diğer evrakları  inceleyip indirebilirsiniz.

Bu bölümde öğrenci iş dosyası, mazeret dilekçesi, yarıyıl tatili izin dilekçesi, öğrenci günlük iş takip formu ve öğrenci iş günlüğü formu yer almaktadır.

Öğrenciler için staj dosyası örneğini indirebilmek için öncelikle aşağıdaki butonlardan sayfamızı beğenmeniz gerekmektedir. Ardından indir butonuna tıklayın ve yandex disk ile kolaylıkla staj dosyası örneğini indirip kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA